SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Ana Sayfa

Anasayfa » Ana Sayfa

Ev ya da iş yerlerinin kimi zamanda taşınması gerekiyor. Bir yerden başka yere nakliyede gerekli olan çalışmanın yapılması ise oldukça sıkıntı ve son derece zahmetli bir süreci beraberinde getirir. Eşyaların toplanması, paketlenmesinin yanı sıra mobilyaların söküm ve sonrasında montaj işlemleri uzun vadeli ve yorucu bir dönemi yaşamanıza sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra eşyaların sevkinde insan gücü ve araç temini de sıkıntı yaratabilmektedir. Özellikle taşınma ile ilgili bilgisi olmayan kişiler ile yapılan çalışma sonrasında eşyalarınızda zarar görebilir. Tüm bu yükü üstünüzden alan evden eve nakliyat firmamız konusunda uzman ekip ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kısa bir süre içinde ve kolaylıkla gerçekleştirilecek olan taşınma işlemlerinde eşyalarınız ise uzman personelimiz tarafından özen ile taşınarak herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilir. 

Evden Eve Nakliye Hizmeti Almanın Avantajları 

Evden eve nakliyat firmamız tarafından alacağınız hizmet ile beraber kısa bir süre içinde yeni ikame adresinize taşınmanız mümkün olur. Tüm taşınma yükünüzü üstünüzden alan ekibimiz aynı zamanda özen ile eşyaların paketlenmesine yer vererek taşınma işlemi sırasında zarar görmelerine de engel olur. 

Evden eve nakliye hizmetini sunan firmamızdan gerekli taşınma desteğini almanız durumunda uzman ve deneyimli personelimiz taşınmaya konu olan eşyanın her  birini özen ile ambalajlar. Mobilya sökümleri sonrasında da her bir mobilya parçası ambalajlanır. Eşyaların toplanması sonrasında kapalı kasa araçlarımıza sevk edilen eşyalarınız yeni yerleşim yerinize nakledilir. Yeni yerleşim yerinizde ise tüm mobilyaların montajlanması yapılırken paketlenen eşyalarınızda belirlenen yerlere yerleştirilir. Alınan evden eve nakliyat hizmeti sonrasında size sadece yeni adresinize alışmak kalır.

Evden Eve Nakliyede Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız taşınmaya konu olan ev ya da iş yeri eşyanızı özen ile paketleyerek gerekli sevk adresine aynı itina ile ulaştırır. Eşyanın paketlenmesi sonrasında kapalı kasa araçlara daha hızlı ve zarar görmeden taşınmasında ise asansörlü taşımacılık hizmeti sunulur. Binanın dışına kurulan özel sistem sayesinde eşyalar güven ile ve kısa sürede araçlara nakledilir. Yeni yerleşim yerine ulaşan eşyalar gene asansörlü taşımacılık hizmeti ile bulunulan kata kısa sürede ulaştırılır. Oldukça avantaj sağlayan bu hizmetin alınabilmesi için binanın buna uygun olması, binadan yapılan çalışmada aracın park edebileceği alanın bulunup trafiğin engellenmesi gibi detaylara yer verilir. 

Evden Eve Nakliyede Hizmet Sözleşmesi Neden Önemli? Evden eve nakliye hizmetini almak için öncelikle firmamıza başvuruda bulunmanız gerekir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin yanı sıra talep ettiğiniz hizmetlerin tamamı hizmet sözleşmesinde yer alır. Alınacak olan hizmetlerin kayıtlı olduğu hizmet sözleşmesi aynı zamanda fiyatlandırma detaylarına da yer vererek hem alınacak hizmetler hem de bu hizmet bedeli ile ilgili her iki tarafında mutabık olmasını sağlar. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesinde nakliye işlemine başlanacak olan gün ve saatte belirtilir. Hizmetin alımında aksaklık ya da gecikme olması durumunda ise belli indirim oranlarından yararlanmanız mümkün olur. Herhangi bir sebebe bağlı olmaksızın ve bildirim yapılmaksızın yaşanan gecikmede ise sözleşmeyi tek taraflı feshetme hakkınız da bulunur. Tüm bu özellikleri ile hizmet sözleşmesini gerçekleştirmek büyük avantaj sunuyor

Evden Eve Nakliyat ücretleri İstanbul dan evden eve nakliyat daha iyi bir hizmet vermek için bizlerden fiyat almak veya eşyanız taşıma için nakliyeci Bizler, daha iyi Bir taşıma için buradayız sizlere iyi bir hizmet vermek için!

Ev Ofis Villa Kasa Taşıma için Ve Piyano için nakliye den güven önemli bir ünsüdür bun için Selimoğlu Nakliyat Olarak İstanbul dan daha iyi bir taşıma için, depolama dan kurum veya şirket taşıma dan nakliye bizler 38 yıldır bu bikrimle eşyanız tayyörüz,

Ev Ofis Villa Taşıma Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat güven önemli bir ünsüdür bun için bizler daha iyi bir eşya taşıma mutlak aramalısınız on bilge almalısın ki zaman içeresi den Şehirlerarası nakliyat daha iyi bir taşıma oluru, Selimoğlu nakliyat olarak Tüm Türkiye’nin her yerin daha sağlıklı taşıma Taşımacılık Şehirler arası nakliye Selimoğlu güvenci ile taşıma mutlak bizler taşıma dan kara vermeyiniz!

Şehirlerarası Taşımalar dan bizler sizler için varız sizler daha iyi hizmet vermek için

Depolama Nasıl Olmalıdır!

Depolama Temiz Rütbesiz ve nem olmadan eşyalarınız Muhafaza ediyoruz sizler daha iyi bir depolama Hizmet vermek için 7/24 Saat Güvenlikli vardır bizlerden, eşya depolama olarak sektör içerisinde 16 yıllık iş tecrübemiz bulunmaktadır. İlk olarak sezonluk iş yeri ve pazar alanlarının depolanması ile başladığımız sektörde daha sonra ev eşyası depolama alanında devam ettik. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızda ev ve iş yeri eşyalarınızı depolamaya başlamış bulunmaktayız.,, Eşya Depolama Maddi kar ve güvenlik amaçlayan bir hizmet olup ev eşyası, makine, otel, motel, tatil yöreleri gibi sezonluk işletmelerin eşyalarının sigortalı olarak depolanması hizmetidir. Biz Yeditepe Eşya depolama olarak İstanbul ev eşyası depolama ve eşya  

Şirket Taşıma Arşiv Taşıma!

Arşiv Selimoğlu Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir. Şirketimiz Selimoğlu Nakliyat, Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir. Taşıma öncesi gerekli taşıma   Kullandığımız Malzeme! Kumladığımız Malzeme Tür Siyah sırej beyaz Havalı patpat Kırımız Havalı patpat kolilemiş tablo Ambalajlama tüm bu gördüğünüz malaz ile sarıyor banttı ve vın koli dâhil dire

https://www.selimoglunakliyat.net/

7/24 Saat Hizmet