SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Arnavutköy Şehirler arası Nakliyat

01.07.2019
183
Arnavutköy Şehirler arası Nakliyat

Arnavutköy Şehirlerarası Nakliyat

Çok basit randevu sistemimiz ile birlikte arayın, aracınızı ayırtalım. Taşınma ve yeni evinize geçiş işlemi profesyonel bir şekilde bizimle daha kolay yapılsın.

Ne kadar kolay gözükse de bir şehirden başka bir şehre taşınmak tamamen profesyonellik ister. Arnavutköy şehirlerarası nakliyat olarak ulaştığımız noktalar haftalık olarak yaptığımız araç sevkiyatları ile nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Selimoğlu nakliyat olarak hizmet götürdüğümüz noktaların çokluğu ve profesyonelce çalışan ekibimiz ile birlikte müşteri memnuniyetine değer verip ön planda tutuyoruz.

Evden Eve Nakliye

Hepimizin bildiği gibi müşteri her zaman en ucuza en iyi hizmeti almak ister. Hem az para ödeyeyim hem de en kaliteli hizmeti alayım dediğiniz durumda, ikisini bir arada bulmak gerçekten çok zordur. Çünkü çok ucuz fiyata anlaştığınız firmalar işi amatörce masraftan kaçınarak gerçekleştirir. Ve taşıma esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir hasara karşı önlemini almamış olurlar. İşte bunun için eğer siz de isterseniz evden eve nakliye işleminde sizlere sigortalama hizmeti de sunuyoruz. Sigortalama işlemi gerçekleştirirken taşınacak en ufak malzemeden en büyük ölçekli ürüne kadar hepsini sizin huzurunuzda fotoğraflıyoruz ve sigortalama işlemine ekliyoruz. Bu süreçte eşyanın başına gelebilecek tüm hasarı sigorta karşılıyor. Sadece bununla birlikte hizmetlerimiz son bulmuyor. Kurumsal bir nakliye firması ile anlaştığınız durumda, ilk önce eksper gelip taşındığınız bölgeyi tarıyor, inceliyor. Evinize ne kadar eşya var, ne kadar ve ne boyutlarda paketlere ihtiyaç olacak gibi bir sürü parametreyi hesaplıyor. Nakliye işleminin gerçekleşeceği gün doğabilecek tüm sorunların oranını neredeyse sıfıra indirmek için çalışan profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere daha iyi hizmeti nasıl verebiliriz diye her gün istiareler yapıp kendimiz geliştirme konusunda hassas davranıyoruz. Arnavutköy Asansörlü nakliyat hizmetinde püf noktalardan bir tanesi taşınma işleminden önce eksper hizmetinin asansörlü aracın nereye park edileceği, nasıl işlemin gerçekleştireceği gibi hususları yerinde teşhis etmesi ile başlar. Diğer bir önemli nokta ise bu taşıma işleminde hasarı minimuma indirebilmek için paketleme işlemini sıkı ve kaliteli bir şekilde tamamlayacak uzman ekip arkadaşlarına sahip olmakla başlar. Hepimizin bildiği üzere teknoloji artık hayatımızın her yerinde var. Bu sebeple Selimoğlu nakliyat olarak sizlere sunduğumuz asansörlü taşıma hizmeti Arnavutköy şehirlerarası nakliyat ile artık çok daha pratik hale gelmiş bulunmaktadır.

7/24 Saat Hizmet