SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Arşiv Taşımacılık

Arşiv Taşımacılık

Selimoğlu Nakliyat profesyonel taşımacılık sektöründe yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerine kusursuz boyutta arşiv eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Çoğunluk ile arşiv eşya taşıma hizmeti vermiş olduğumuz kişi ve kurumlar arasında muhasebe şirketleri, hastaneler, bankalar, noterler gibi hizmet veren şirketlerin arşiv eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Arşiv nedir? Arşiv eşyaları tüm dünya genelinde mecburi sebeplerden ve yasal zorunluluklardan dolayı belirli bir süre saklanması gereken özel evraklardır. Bu evraklar çoğu zaman oldukça fazla olabilmekte veya özel durumlar nedeniyle taşınma sebepleri oluşturabilmektedir.

Yazılı, görsel her türlü bilginin birikmiş olduğu arşiv depoları firmamız bünyemizde çalışan deneyimli personellerimiz tarafından eşyalarınız taşınmaktadır.

Arşivler genellikle ikiye ayrılmaktadır. Bunlar eski ve yeni arşivlerdir. Selimoğlu Nakliyat güvencesi altında her türlü arşiv dosyalarını kusursuz boyutta taşıyabilmekteyiz.

7/24 Saat Hizmet