iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Başakşehir Nakliyat

93

Başakşehir Nakliyat  Fark yaratan hizmetlerimizle Selimoğlu Nakliyat taşımacılıkta kapsamlı bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Başakşehir nakliyat arayışınızda güvenli çözüm sunuyoruz.

Parça Taşımacılık Ve Artısı

Tek araç kiralayarak az miktardaki eşyanızı taşımak maddi açıdan zorlayıcı bir durum oluşturabilir.  Bu gibi haller için verilen parça taşımacılık hizmetleri uygun bir çözüm sağlamaktadır.  Çünkü büyük bir araç kiralayıp da içinin az bir eşya taşıması maddi yük anlamına gelmektedir. Parça taşımacılık hizmetlerimizde bir araç içinde birçok bölüm vardır ve farklı müşterilerimizin eşyaları nakledilmektedir.  Bu işlemlerde düzenli bir yerleşim ve teslimat hazırlığı yapılmaktadır.

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık

Selimoğlu Nakliyat evden eve Başakşehir taşımacılık hizmetlerinde alt yapı bakımından sistemli ve prensiplere hizmet vermektedir.  Adresten alınan eşyalarınız, belirtilen başka bir adrese teslim edilmektedir. Zamanında alım ve gönderim işlemleri yapılmaktadır. Yani ekibimiz olası istenmeyen durumlarda size gereken bilgilendirmeleri gerekçeleriyle aktaracaktır. Evden eve taşımacılıkta şehir içinde ya da şehirlerarasında taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yüksek katlarda taşıma işlemleri için asansörlü taşıma da gerçekleşmektedir.

Donanımı Güçlü Araçlarla Taşımacılık

Araç türü açısından donanımı güçlü bir filo ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Taşımacılık hizmetlerinin en önemli bölümü olan araçlarda gereken bakımlar ve yenilikler devamlı takip edilmektedir. Çelik kasa araçlarla sarsıntı en az şekilde olmakta ve eşyalara zarar gelme olasılığı azalmaktadır. Yol boyunca çukur ve birçok pürüzlü zeminden en sağlıklı şekilde geçecek araçlarımız, güvenliği artıran etki yapmaktadır. Filomuzdaki araçları kullanan ekip de gereken sertifikalara sahip sürücülerdir. Yani bu alanda tecrübeli kişilerle hizmet veriyoruz.

Özel Paketleme ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılığın en önemli avantajlarından biri özel paketleme ile yerleştirme yapılmasıdır. Taşınacak olan malzemeler malzeme özelliğine göre paketlenir ve araç içine yerleştirilir. Kırılması muhtemel eşyalar için varil, kasa, özel örtüler gibi ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Darbeleri azaltıcı etkiye sahip kaplamalarla sorun olasılığı en aza indirilmektedir. Ancak kontrol dışı istenmeyen hallerde de mağdur olmamanız için sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan fiyat almak ve süreç ayrıntıları hakkında bilgi edinmek için talepte bulunabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara
Fiyat teklif al
Türkiye'nin Her Yerin