Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Bayrampaşa Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

67
Bayrampaşa Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

Bayrampaşa Nakliyat  İstanbul Bayrampaşa nakliyat firması arayışınız için geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. Kurumsal sigortalı taşımacılıkta ideal sonuçlar alabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliye

Ev veya iş yerinizdeki eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması için sistemli şekilde çalışmalar sürdürmekteyiz. Şehir içerisinde verilen adreslerden alınan eşyalar gideceği yere gönderilmekte ve bu esnada zamanlama ile sigorta işlemlerine dikkat edilmektedir. Sigortalı taşımacılıkta, firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta firması ile anlaşma sağlanır ve böylece olası kaza gibi hallerde zararın karşılanması sağlanmaktadır.   Ancak müşterilerin bilmesi gereken önemli nokta sözleşme içeriğidir. Sözleşmede, hangi durumlarda zarar karşılanacağı yazılır ve bunun dışında ödeme alınmayacaktır. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Depolama hizmetleri veren Selimoğlu Nakliyat firmamızda eşyalarınızı bir süre için güvenli bir alanda bekletmeniz mümkündür. Evde yer açmak istediğinizde, ofis eşyalarınızı depoya kaldıracağınız zaman, başka yere sınırlı süre için taşındığınız zaman, Bayrampaşa eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Depolanan malzemeler, dışarıdan gelen etkenlere karşı korunarak bekletilmektedir.  Yani güneş ışığı, nem veya diğer dış etkenlerin olası zararları yok edilir. Bu durum paketleme ile sağlanmaktadır. Özel koruyucu paketlerle bir arada yer alan eşyalarınız ideal ortamlarda bekletilir.

Depolamada Sigorta Var Mı?

Nakliyede geçerli olan sigorta durumu eşya depolamada da geçerlidir.  Eşyalarınız, olası afetlere karşı sigortalanmakta ve zarar sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.  Ayrıntılarla ilgili müşterilerimiz bilgi alabilmektedir.  Selimoğlu Nakliyat olarak güvenceli taşımanın öneminin bilincindeyiz.

 Nakliye Ve Depolama Ücretleri

Evden eve taşıma ücretleri nereden nereye taşıma olacağı ile doğrudan ilgilidir. Çünkü harcanan yakıt da artmakta veya azalmaktadır. İkinci olarak ne kadar malzemenin taşınacağı da önem kazanır. Bazı malzemeler parça taşımacılıkta uygun fiyatlarla nakledilir. Bazen de sadece sizin eşyalarınıza özel biçimde araç kullanılır ve bu da daha yüklü bir miktar anlamına gelmektedir.

Depolama ücretleri ile ilgili olarak da ne kadar süre depoda bekletileceği, alan büyüklüğü gibi ayrıntılar önem kazanır.  Firmamız, her hizmet türünde en iyi sonucu almak isteyeceğiniz bir zemin sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman başvurularınızı yapabilir hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara