Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Beşiktaş Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

65
Beşiktaş Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

Beşiktaş Nakliyat  Beşiktaş nakliyat bünyesinde beklentilerinizi karşılayan çözümlerle hizmet vermekteyiz. Selimoğlu Nakliyat kurumsal yapımız sigortalı taşıma gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılıkta kurumsal bir alt yapıda ideal sonuçlar sağlıyoruz. Bir yerden zamanında alınan eşyalarınız, adrese teslim edilmek üzere yine zamanında gönderilir. Yol esnasında kaza veya hava şartlarına bağlı sorunlar olduğu zaman gecikme nedenleri size belirtilerek şeffaf bir bakış açısıyla hizmetler sağlanır.  İstanbul’dan çıkan eşyalar başka bir yere güvenceli nakledilir.

Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti veren Selimoğlu Nakliyat, bir kurumdaki temel malzemelerin sorunsuz şekilde giderilmesinde etkilidir. Ofis taşıması için öncelikle paketleme aşaması yapılır. Yani ne kadar hangi malzemelerin taşınacağı belirtildikten sonra paketlemesi de yapılarak çözüm sağlanır. Malzemelerin ücretsiz ekspertizle tespiti, sigorta sürecinde etkilidir. Firmamız ayrıca iş yeri taşımasında fuar alanı taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi alanlarda da hizmetler vermektedir. Bazı taşıma ürünleri fabrikadaki üretim malzemeleri gibi türler de olabilir. Bu gibi hallerde malzeme özelliğine göre özel paketleme yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları evden eve nakliyat mantığıyla aynı düşünülebilir.  Çünkü araç büyüklüğü, ne kadar malzemenin nereye gönderileceği önemli bir konudur. Fiyatlardaki farklılık, ancak bir firma uzun vadeli sözleşme yaparsa değişebilir.  Örneğin sürekli eşya taşıması gereken firmalarda nakliye ücretleri konusunda anlaşma sağlanırsa belli bir miktar indirim de sağlanabilmektedir.  Firmamızla bu konuda görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.

 Beşiktaş Nakliyat Firması

Ekip ve araç donanımı bakımından Beşiktaş nakliyat firması olarak kapsamlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yani araçlarımız belli aralıklarla güncellenmektedir. Ayrıca araçların bakımı gibi önemli konular da aksatmadan gerçekleşir.

Beşiktaş Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

Firmamızda taşımacılık hizmetleri ilkeler üzerine kuruludur ve ödün verilmemektedir. Sizlerin en iyi sonucu alması ve ileride yeniden bizi tercih etmeniz için kapsamlı çözümler sağlıyoruz.  Olası pürüzlerde, çözüm odaklı şekilde sonuçlar getirmekteyiz. Örneğin yüksek katlarda elle taşıma zor olacağı için asansörlü nakliyat hizmetleri verilmektedir. Böylece güvenli biçimde yukarı taşıma işlemi gerçekleşir. Nakliye hizmetlerimize ek olarak depolama hizmeti de alabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kadar güvenli bir alanda bekleterek ekonomik çözümler sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara