iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Büyükçekmece Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

72
Büyükçekmece Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

Büyükçekmece Nakliyat  Büyükçekmece nakliyat firmamız, İstanbul ve ilçelerinde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Uygun fiyat ve kurumsal alt yapı artılarından yararlanabilirsiniz.

Montaj Ve Demonte İşlemleri

Selimoğlu Nakliyat bünyesinde gerçekleşen işlemlerde, taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre çözüm süreci devam ettirilmektedir. Örneğin mobilya malzemelerinin birçok gözü ve eklem yeri olabilir. Bu nedenle kapıdan sığmadığı için sökülerek daha kolay geçişi sağlanacaktır. Ekibimiz, gereken alet takımı ile gelerek mobilya gibi sökülebilen malzemeleri parçalara ayırmakta, araca bu şekilde yerleştirmektedir. Bu işlem yapılırken özel bir paketleme de yapılmaktadır. Gideceği yere ulaşınca da yeniden birleştirme işlemi yapılır. Önce sökülme durumu araç içinde çok yer kaplamasını da engellediği için kritik bir konudur. Ekibimiz sökme ve takma işlemlerinde tecrübeli ve takım çalışması içindedir.

Banka Nakliyat Hizmeti

Büyükçekmece banka nakliyat hizmeti veren firmamızda ofis iş yeri taşımacılığı da yapılmaktadır.  Bankaların temel malzemelerinin taşınması halinde gereken ekipmanlarla destek sağlanır. Araç içerisinde taşınan malzemeler sigortalanmaktadır. Banka para taşıması güvenlikli araçlarla yapıldığı için ayrı bir donanımı olan zırhlı araçlar kullanılır. Ancak mobilya ve banko gibi malzemelerin nakledilmesi için firmamıza başvuru yapılabilir.

 İş Yeri Eşya Depolama

İş yerlerindeki malzemeler bir nedenle bir alanda bekletilecekse, iş yeri eşya depolama hizmetleri alabilirsiniz. İş yerlerinde yer açılması gerektiği zaman belli bir bölümü ekonomik şekilde bir alanda depolamak gerektiğinde en iyi çözümlerden biri eşya depo kiralama hizmetidir. Selimoğlu Nakliyat bünyesindeki depo alanları özenli korunan alanlardır.

Büyükçekmece Nakliyat

Depolama alanlarında bekleyecek olan malzemeler, paketlerle korunmaktadır. Ayrıca her müşteriye ait alanlar başka kişilerin müdahale edemeyeceği şekilde ayarlanmaktadır. Güneş ışınları, hırsızlık, sel gibi durumlara karşı önlem alınmaktadır. Ancak hırsızlık gibi durumlara karşı sigorta da yapılmaktadır.

Büyükçekmece Nakliyat Ev Tasıma Ücretleri

Depolama işlemlerinde bir alanı kiraladığınız zaman ne kadar süre boyunca kiralanacaksa buna göre bir ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca depolama alanındaki büyüklük metre kare olarak hesaplanmaktadır. Daha net fiyat almak için firmamıza soru iletebilirsiniz.  Firmamız, birçok alanda kapsamlı hizmet veren kurumsal yapıdadır. Güvenle hizmet alabilir ve memnun kalabilirsiniz. Nakliyatta devamlı yenilenmekte ve ilerlemeyi amaçlamaktayız.

 

 

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara