SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Çekmeköy nakliyat firması seçerken bir çok seçeneği değerlendirmelisiniz. Nakliyat firmaları hakkında piyasa da çok fazla bilgi dolanmaktadır. Lakin bu bilgilerden hangisinin gerçek hangisinin yanlış olduğunu kestirmek zordur. Eğer Çekmeköy’de düzgün bir nakliyat firması arıyorsanız Selimoğlu nakliyattan hizmet almalısınız. Selimoğlu nakliyat tamamen kurumsal ve yasal şekilde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Firmamızın vergi levhası, taşımacılık belgesi, faaliyet belgesi ve oda kaydı bulunmaktadır. Aynı zamanda anlaşmalı sigorta şirketleri ile işbirliği içerisindedir. Firmamız ile yapacağınız tüm nakliyat işleriniz sigortalı şekilde yapılır. Sigortalı taşımacılık; eşya taşınırken yada indirme bindirme yapılırken zarar görme durumunda eşya bedelini müşteriye ödeyen taşımacılık türüdür. Sizde olası maddi zararlardan etkilenmek istemiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm personeller alanında gerekli bilgi ve beceriyi kazanmış personellerdir. Firmamızın personelleri eşyalarınızı taşırken nazik ve kibar olma eğilimi gösterirler. Firma personelleri sizin eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi düşünerek hareket etmektedir. Aynı zamanda eşyalarınız araca bindirilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılarak güvenli hale getirilir. Köpük ve battaniye eşyalarınızı darbelere karşı korunaklı hale sokar. Eşyalarınız sarıldıktan sonra araca bindirilir ve araç içerisinde sabitleme işlemi uygulanır bu sabitleme işlemi sonrasında eşyalar yoluculuk sırasında devrilmez. Araç şoförü yol boyunca tüm trafik kurallarına uyarak seyreder. Eşyalarınızın güvenliği için Selimoğlu nakliyat elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Selimoğlu nakliyat misyon ve vizyon gereği müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat alanında tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi hedeflemektedir. İster Çekmeköy içi mahalleler arası ister diğer tüm şehirler arası hiç fark etmeksizin nakliyat işlemini gerçekleştirme gücüne sahiptir. Firmamızın her türlü nakliyata uygun aracı ve personeli bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık işlemlerinde güvenle tercih edebilirsiniz. Kamyonet, kamyon ve tır ile nakliyat işlemleriniz de yapılmaktadır. Aynı zamanda apartman da ki dairelerin ev nakliyatı için asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır.

7/24 Saat Hizmet