SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Esenyurt Şehirlerarası Nakliyat

Esenyurt Şehirlerarası Nakliyat

Esenyurt Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetine olan ilginin artması ile birlikte nakliyat firmaları en son teknolojik ekipmanlarla bu hizmeti sunuyor.

Esenyurt şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız dünya standardına sahip nakliyat anlayışı, alanında uzman nakliyat personel kadrosu ve nakliyat hizmetinin her aşamasında kullanılan en son teknoloji ürünün donanımlar ile hayalini kurduğunuz bir nakliyat hizmetini sağlıyoruz. Nakliyat hizmetinin her aşaması oldukça detaylı bir şekilde planlanmakta ve firmamızın garantisi kapsamında yapılıyor.

Garantili Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti

Esenyurt garantili şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız sizlere bu garantiyi sunmak adına sektörün en gözde sigorta şirketleri ile anlaşmalar yaparak tüm eşyalarınızı güvence altına alıyor. Birçok nakliyat firması sigortalı taşımacılık hizmeti sunduğunu iddia etse de esas itibari ile bu sadece söz kalıp belge anlamında hiçbir güvencesi bulunmuyor. Firmamızın nakliyat hizmetleri sırasında oluşan tüm hasarlar sigorta kapsamında en kısa sürede karşılanıyor. Selimoğlu nakliyat olarak sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda nakliyat hizmetlerimizi esnetebiliyoruz.

Nakliyat hizmetimizden önce uzman personellerimiz nakliyatın yapılacağı yere giderek tüm ayrıntıları önceden planlıyor. Bu sayede nakliyat günü her şey tam anlamıyla hazır oluyor. Böylece olası aksiliklerin önüne geçilerek sorunsuz bir nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Selimoğlu nakliyat olarak sunduğumuz nakliyat hizmetimizde eşyalarınızın nakliyat sırasında güvenliğini en üst seviyede sağlamak adına yeni nesil ambalajlar kullanarak oluşan darbelerden eşyaların zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Darbeyi emme özelliği ve teknolojinin en son nimetleri kullanılarak üretilen ambalaj ürünleri sayesinde nakliyatın gerçekleşeceği yol şartları ne kadar olumsuz olursa olsun eşyalara zarar gelmesinin önüne geçiyoruz. Özellikle nakliyat sırasında taşınan eşyaların maddi olduğu kadar manevi değeri de olduğu için eşyalarda olan olası zararların etkisi daha yıkıcı olabiliyor.

Belgeli Sigortalı Nakliyat Anlayışı

Firmamız nakliyat hizmetinin başlamanda önce sigorta poliçelerinin ve gerekli evrakları sizlere sunarak sözde değil belgeli bir sigortacılık sunduğunu ispat ediyor. Bu hizmetimiz ile olası zararlar kısa sürede temin edilerek sizlerin mağdur olmasının önüne geçiyoruz. Esenyurt sigortalı şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız alanında uzman çalışma ortakları ile her zaman sizlere en kalitelisini sunuyoruz.

7/24 Saat Hizmet