iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Ev Eşya Depolama Fiyatları 700

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetleri almak isteyen müşterilerimize kurumsal bir bünyede kapsamlı şekilde hizmetler vermekteyiz. Selimoğlu Nakliyat taşımacılık ve depolamadan en iyi hizmet almanızı sağlar.

İş Yeri Malzemeleri Eşya Depolama

Bir ofis veya üretim tesisinde yer alan malzemeler, sınırlı bir süre için bir alanda bekletilecekse eşya depolama hizmeti almak mantıklı bir çözümdür. Örneğin boş bir ofiste kimse çalışmıyorsa, boş yere kira ödemesi yapılıyorsa ve bu durum uzun süre devam edilecekse eşya depolama alanı kiralamak ekonomik artı sağlar. Boş yere bir ofis kirası ödemezsiniz ve bunun yerine eşyalarınızın miktarı kadar bir alana depo kirası ödersiniz.

Kurumsal Açıdan Fiyat Belirleme

Kurumsal açıdan taşımacılık hizmetlerinde fiyatlandırma işlemleri bazı kriterlere göre yapılmaktadır. Selimoğlu Nakliyat İstanbul eşya depolama fiyatları açısından ne kadar süre boyunca kiralama yapılacağı ve ne kadar alan tutulduğu önem taşır. Ayrıca genel piyasada yapılan değerlendirmeler de fiyatlarda önem kazanacaktır. Fiyatlandırmamız, müşterilerimizin uzun vadede memnun kalacağı biçimde ayarlanmaktadır. Yani yeniden bizi tercih etmeniz ve kapsamlı bir şekilde memnuniyet duyabilmeniz için titiz bir şekilde adımlar yürütülür.

Depolamada Dikkat Edilenler

Bir eşyanın uzun süre bir yerde tutulması, bazı önemli detayları da beraberinde getirmektedir. Örneğin güneşten uzak bir alanda bekletilmesi önemlidir. Gereken paketlemelerin yapılması, ürünler açıldığı zaman sorun riskini azaltmaktadır. Ancak depolama öncesi ürünler paketlenince ve uzun süre bekletilince ne gibi sonuçlar olacağı da düşünülmelidir.  Yani ürün türlerinin birbiriyle etkileşimleri de değerlendirilmesi gereken bir konudur.  Benzer ürünleri bir arada paketlemek mantıklı bir tutum olacaktır. Depolamada paketlemeye verilen önem son derece önemlidir ve firma olarak bunu gerçekleştirmekteyiz.

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamızda eşya depo kiralama hizmeti alırken sigortalı şekilde işlemler yürütülmektedir. Yani önce sözleşme yapılır ve ne kadar eşya olduğu belirlenir. En son teslimatta bir zarar varsa ve sözleşme kapsamına giriyorsa,  bu halde sigorta şirketi zararın bedelini ödeyecektir.  Taşımacılık işlemlerinde de aynı sigortalı nakliyat gerçekleşmektedir. Gerçekçi bir tavrı olan personelimizle tüm süreç hakkında daha fazla görüşebilir ve bilgi paylaşabilirsiniz.

İstanbulda Eşya Depolama Firmaları

Ev, iş yerleri gibi alanlarda İstanbulda eşya depolama firmaları ihtiyacınıza kapsamlı olarak uygun şartlarda yanıt veriyoruz.

Güvenli Depolama Alanları

Selimoğlu Nakliyat bünyesinde yer alan depolama alanları, özenle hazırlanan yerlerdir ve özel paketlenen malzemelerle beraber korunan eşyaları bir alanda barındırmaktadır. Sigorta yapılarak yerleştirilen bu malzemeler, olası hasarlara karşı güvence almanızda etkilidir. Çünkü sigorta firmasıyla yapılan anlaşmaya göre, hangi durumlarda zararın karşılanacağı gibi detaylar belirtilmektedir.  Sözleşme esnasında firmamızdan gereken bilgileri daha ayrıntılı biçimde alabilirsiniz.

Kimler Eşya Depolama Hizmeti Alabilir?

 Eşya depolama hizmeti almak için keskin bir şart elbette yoktur. Örneğin evinde bir süre tadilat olacak kişiler eşya depolama hizmeti alabilir. İki hafta gibi bir sürede yer kiralaması olabilir. Bazı kişiler şehir değiştirebilmekte, bazıları ülke değiştirdikleri için belli bir süre boyunca eşyaları güvenli bir yerde bekletmek isteyebilir. Ancak bazı hallerde bu iki durum da olmaz, sadece ev daha küçük bir evle değişmiştir ve eşyalar artık sığmadığı için depoya ihtiyaç vardır. Elden çıkaramayacağınız malzemeler için uzun vadede bir yer kiralanabilir. Yeniden ev içinde yer açılırsa depodan geri alınabilir.

  • Ofislerde çok yer kaplayan eşyaları ortadan kaldırmak için de depolama kullanılabilir. Özellikle ofis içi düzenleme yapan kişi ve kurumlarda önemli malzemeleri bir yerde bekletmek için depo alanlarına ihtiyaç vardır. Ayrıca bu yer açma durumu evde ve diğer yerlerde de görülebilir.
  • Mesleki açıdan da eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç olabilir. Örneğin görev süresi için başka şehre gidenler depo alanı kiralayabilir. Bazen askerlik gibi nedenlerle de kurumumuzdan eşya depolama hizmeti alınabilir.
  • Bazı kurumların bünyesinde atıl durumdaki eşyalar için depolama alanları gerekebilmektedir. Bu gibi hallerde de depolama kullanılabilir.

Ticari Malzemelerin Depolaması

Ticari malların depolanması firmaların stok yapmasıyla da alakalı olduğu için pazarlama değeri de düşünülerek verilen bir hizmettir. Depo alanlarımızı kiralayan müşterilerimiz, zaman içerisinde stoklardan pazarladıkları ürünleri alarak veya yenilerini koyarak durumu sürdürebilmektedir. Ticari malzeme özelliğine göre eşya depolama kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu açıdan karşılıklı güven çerçevesinde ürünlerin bekletilmesini sağlamaktayız.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara
Fiyat teklif al
Türkiye'nin Her Yerin