Demonta

Ev Nakliye Fiyatları

Ev Nakliye Fiyatları  Hizmet talebinde bulunduğunuzda ekiplerimiz ön hazırlıklar için taşınacak alanlarda gerekli bilgileri alırlar. Bu aşama sonrasında paketleme malzemeleri, eşyalar için gerekli taşıma aracı ve taşıma ekibi

Aracımz6
Hizmetlerimiz

içerisinde bulundurulması gereken personel belirlenir. Bu şekilde evden eve nakliyat çalışmaları başlatılmış olur. 2+1, 3+1 evlerin tamamını alacak şekillerde geniş iç hacimlere sahip araçlar bulunmaktadır. Bu da daha ekonomik ve hızlı taşımacılık hizmetleri oluşturacaktır. Mobilyalar demonte olarak ambalajlanmaktadır. Eski dönemlerde kullanılan sağlıksız battaniyelere sarılarak eşya taşıma dönemini kapatan firmamız, hava kabarcıkları bulunan ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı büyük bir titizlik ile paketlemektedir. Kırılacak eşyalar için özel paketleme malzemeleri kullanılmakta ve oluşabilecek herhangi bir sarsıntı durumunda eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi fırsat verilmektedir.

Önemli Ev Taşımacılığı Nasılı olmalıdır

Nakliye alanında firmamız hizmetleri bünyesinde farklı çözümler bulabilmek mümkündür. Bunlar arasında şehirlerarası depolama seçenekleri de bulunuyor. Bazı durumlarda taşınma tarihini beklemeden eşyalarınızı bulunduğu adresten boşaltmanız gerekebilir. Bu durumlarda taşınma tarihine kadar eşyalarınızın muhafazasını yapan firmamız bu alanda kullandığı havadar ve hijyenik depolarında eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir. Bu şekilde eşyalarınızın istediğiniz zamana kadar bu alanlarda muhafazası söz konusudur. Güvenlik kameraları ile çevrelenmiş bu alanlarda eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde bekletilmesi sağlanacaktır. İstediğiniz tarihe kadar eşyalarınız depolarımızda bekleyebilir. Ve belirttiğiniz tarih içerisinde taşınma yeni adrese anında gerçekleştirilebilir. Nakliye hizmetlerinin yanında sağlanan depolama hizmetleri ile de firmamız müşterilerine tam destek sunmakta ve tüm ihtiyaçların karşılandığı tek adres olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına ideal çözümler oluşturmaktadır.

HER YER NAKLİYE  DEDGİNİZ ZAMAN  DAN  TESLİMAT ETMLİDİR

Eşyaların bazılarının maddi değeri çok yüksek olabilir. Bazılarının ise manevi değerinin herhangi bir maddi karşılığı olamayacak kadar büyük anlamlar ifade edebilir. Bu nedenle taşıma hizmetlerinde nasıl bir değer taşındığının farkında olarak firmamız çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle bu tarz eşyaların ambalajlama aşamalarına büyük önem verilmektedir. Çünkü nakliye esnasında oluşabilecek en küçük sarsıntılar yaşanan olumsuzluklar eşyaların çizilmesine neden olabilir. Antika eşyalarınızın çizilmesi de büyük sorunlar oluşturacaktır. Estetik ve değer açısından sorunlar oluşabilir, bu nedenle eşyaların büyük bir titizlik ile taşınması çok önemlidir. Profesyonel taşıma ekibimiz ile uzun yılların verdiği tecrübeyi kullanarak sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.