iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

102

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği bir diğer ilçe de Fikirtepe’dir. Fikirtepe Evden Eve Nakliyat bizden nakliye hizmeti almak için tek yapmanız gereken arayıp randevu almanız, dilerseniz eşyalarınıza bakıp fiyat da verebiliyoruz. Ayrıca ofislerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Fikirtepe Evden Eve Nakliyat hizmeti için belirlenen gün ve saatte ise sabah saatlerinde ekibimiz adresinizde oluyor ve işlem başlıyor. Tüm eşyalarınız en ince ayrıntılarına kadar sökülüp ambalajlanıp taşınabilir hale getiriliyor ve düzenli bir şekilde araçta istifleniyor. Fikirtepe Nakliyat Firması Yeni evinizde tüm eşyalarınız ait oldukları odalara teker teker kurulup,dizilip yerleştiriliyor. Eşyalarınızı eksiksiz ve kusursuz teslim aldıktan sonra ödeme yapıyorsunuz. Ayrıca, Fikirtepe Nakliyat Firmaları Kredi kartı ile de ödeme yapabilmeniz mümkün. Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizi memnun edip önce sizi daha sonra da kıymetli çevrenizi kazanmak. İçerenköy Evden Eve Nakliyat Hizmet bölgelerimizden biridir. Fikirtepe’de Evden Eve Nakliyat hizmet almak için ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonda bilgi alabilirsiniz.

Fikirtepe Nakliyat Ambalajlama

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları Fikirtepe’in tüm bölgelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Fikirtepe Ev Taşıma Firması ihtiyacınız olduğunda ofisimizi ziyaret edebilir müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan Ücretsiz Nakliyat Ekspertiz Hizmeti alabilirsiniz. Tüm araçlarımız ev eşyası için özel tasarlanmış sadece ev eşyalarının taşındığı içi suntalı firma logolu Evden Eve Nakliyat araçlarıdır. Sitemizde yayınlamakta olan fotoğrafların tamamı firmamıza aittir eşyalar fotoğraflarda görüldüğü Fikirtepe Nakliye Firmaları gibi ambalajlanır ve taşınır. Detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Fikirtepe Nakliyat Montaj

Fikirtepe Nakliye Firması seçerken herhangi bir yerden gördüğünüz bir kamyonun üzerinde yazan telefonu aramak veya internet üzerinden araştırma yaparken rastgele bir web sitesinde yer alan telefonları aramak doğru değildir. Çevrenizden bir firma hakkında alacağınız olumlu bir tavsiye sizi doğru firmaya götürmenin en kısa yoludur.

Bulduğunuz veya duyduğunuz firmayı internetten araştırabilir hakkında bilgi edinebilir kurumsal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sizler için dikkat etmeniz gereken başlıkları sıraladık;

Gelecek olan aracın ev eşyası taşımacılığına uygunluğu ve büyüklüğü
– Personellerin günlük mü yoksa kadrolu mu olduğu
– Marangoz,Elektrikçi ve Tesisat ustasının olup olmadığı
– Firmaya ait K1,K3 belgeleri ve Vergi Levhası
– Taşıma sözleşmesi ve Sigorta Poliçesi
– Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme bilgisi

Sizlerin Nakliyat Firmasına vermeniz gereken bilgiler ise şöyle;

– Oda sayısı ve odalardaki eşya yoğunluğu
– Varsa, Piyano ve Para Kasası gibi ağır eşyaların varlığı
– Eviniz ile Nakliyat Kamyonu arasındaki mesafe
– Kat durumu

– Asansörün normal veya yük asansörü olup olmadığı
– Detaylı açık mektup adresi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara
Fiyat teklif al
Türkiye'nin Her Yerin