Naklİyeselİmoglu

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat İstanbul’un Gebze  ilçesi her geçen yıl büyüyerek global bir kent olma yoluna doğru ilerlemektedir. Pendik evden eve nakliyat hizmeti arayan insanlar her geçen gün artarak sektörde ciddi bir talep doğurmaktadır. Sizde evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Selimoğlu nakliyatı arayarak profesyonel nakliyat yardımı alın. Selimoğlu nakliyat alanında Kamyon, kamyonet ve tır ile şehirler arası nakliye yapma potansiyeline sahip bir firmadır. Firma hakkında da detaylı bilgi almak için 444 4 516 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizin iletişim sayfasını inceleyerek bulunduğunuz konuma en yakın şubemizin adresini öğrenebilirsiniz. Pendik dışı şehirlerarası nakliyatlarda randevu almayı unutmayınız.

Gebze evden eve nakliyat alanında kurumsal hizmet veren Selimoğlu nakliyat uzun nakliyat işlemlerinde sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık, nakliye sırasında eşyanın zarar görmesi halinde sigorta şirketi tarafından eşya bedelinin tarafınıza iletilmesi işlemine denmektedir. Eşyalarınızın ilettiğiniz adresten teslim alınmadan önce Selimoğlu nakliyat personelleri tarafından strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılır. Bu sayede eşyalarınız olası darbelere karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalarınız sarıldıktan sonra araç içerisinde sabitleme işlemi uygulanır. Sabitleme işlemi, yolculuk esnasında eşyalar devrilmeye karşı dayanıklı hale getirilir. Aynı zamanda tüm yolculuk süresinde şoförler tüm trafik tanzim kurallarına uyarak olası kazalardan kaçınırlar. Araçlar nakliye öncesi kontrol edilerek yola çıkarılır. Selimoğlu nakliyat bünyesinde bulunan tüm araçlar zamanında sigorta ve muayene işlemleri yapılır. Araçlar düzenli olarak bakımdan geçirilir.

Gebze  evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için 444 4 516 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Nakliyat fiyatları değişik etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Araç sayısı, araç modeli, personel sayısı, gidilecek kilometre, eşya sayısı gibi etkenler fiyatları etkilemektedir. Fiyat teklifi almak için yukarıda ki bilgileri telefonla bize iletmeniz yeterlidir. Firmamız fiyat verirken her zaman en uygun fiyatı vermeyi prensip edinmiştir. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen Selimoğlu nakliyat sektörde bir çok mutlu müşteri kazanmıştır. Sadece ev nakliyatı değil diğer tüm nakliyat alanlarında hizmet vermektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir