iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hancıoğlu caddesi laleccik sokak Maltepe /İSTANBUL
tr

Rahmi Evden Eve Nakliyat

115

Fatih Evden Eve Nakliyat  Fatih ilçesinde evden eve nakliyat firması arıyor ve kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm bulamıyorsanız Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Tüm müşterilerine kurumsal ve bireysel her türlü nakliyat alanında hizmet vermektedir. Fatih ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık türlerinin hizmetini Selimoğlu nakliyatta bulabilirsiniz. Selimoğlu nakliyat kurumsal olarak hizmet verdiği için nakliyat hizmetlerinizde randevu almanız gerekmektedir. Genellikle aynı gün içerisinde nakliyat yapılır ve müşteri mağduriyeti olmadan işlemler sonlandırılır. Selimoğlu nakliyat her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çaba göstermektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için tüm personellerine düzenli olarak eğitim ve toplantılar vermektedir. Personeller taşımacılık alanında tüm gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Bu sayede eşyalarınız en ergonomik şekilde taşınır.

Rahmi Evden Eve Nakliyat

Selimoğlu nakliyat Fatih evden eve nakliyatta öncü haline gelmeyi başarmış bir firmadır. Selimoğlu sektörde rekabet eden değil rekabet yaratan bir firmadır. Yıllardır nakliye sektöründe bulunduğu için kurumsal saygınlığını kazanarak Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmet vermektedir. İster Fatih içi mahalleler arası ister şehirlerarası hiç fark etmeksizin nakliye işlemini hızla ve güvenle yapmaktadır. Firma bünyesinde bulunan kamyonet, kamyon ve tır ile nakliyat yaparak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözüm üretmeyi başarabilen nadir firmalardandır. Müşteri memnuniyeti kapsamında her zaman en düşük maliyetlerde en yüksek kalitede hizmet vermeyi esas almaktadır.

Fatih evden eve nakliyat sırasında tüm eşyalarınız sigortalanarak güvence altına alınır. Sigortalı taşımacılık istiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız. Bilmeyenler için Sigortalı taşımacılık; evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde eşya bedelinin tarafınıza ödenmesine denilmektedir. Nakliyat sırasında personellerimizden kaynaklı tüm hatalarda firmamız eşya bedelinin değerini sizlere ödemeyi taahhüt etmektedir. Eşyalarınız nakliye edilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılır. Bu sayede eşya düşmelere karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalar araçlarımıza bindirildikten sonra araç içi sabitleme işlemi uygulanarak nakliyat sırasında devrilmesinin önüne geçilir. Aynı zamanda büyük eşyalarınız evinizden yada işyerinizden çıkarılmadan önce mobilya ustaları tarafından sökülerek çıkarılır. Nakliye sonrasında mobilya ustası tarafından kurulum gerçekleştirilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ev Taşıma Ofis Depolama Şehirlerarası Nakliyat için ara
Fiyat teklif al
Türkiye'nin Her Yerin