SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende
17.02.2020
66
Sarıyer Evden Eve

Sarıyer Evden Eve Nakliyat  Sarıyer evden eve nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlı nakliye yapan bir firma mı arıyorsunuz? O zaman hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak en uygun fiyatlarda Sarıyer evden eve nakliyat hizmetinden yararlanın. Selimoğlu nakliyat, Sarıyer bölgesi içerisinde nakliyat hizmeti veren resmi bir işletmedir. Selimoğlu nakliyat müşterilerine en uygun fiyatlarda nakliye hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlarda nakliye hizmeti sayesinde kısa sürede çevrede tanınarak saygın bir işletme halini kazanmıştır. İster Sarıyer içerisi ister İstanbul içerisi isterse şehirlerarası nakliyat hiç fark etmeksizin Selimoğlu nakliyat her koşulda size hizmet verecektir. Firma ile ilgili detaylı bilgi almak için yada randevu için web sitemizde ki iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Selimoğlu nakliyat her türlü nakliyeye uygun araç filosuna sahiptir. Küçük çaplı eşyalarınız için kamyonet, orta çaplı eşyalarınız için kamyon, büyük çaplı eşyalarınız için tır ile nakliye hizmeti vermektedir. Firma personelleri alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Mobilya söküm işlemleri için mobilya ustası, eşya taşımak için deneyimli personel, araç sürmek için yeterliliğe sahip şoför ile hizmet vermektedir. Selimoğlu nakliyat personelleri her zaman profesyonel şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınız nakliye edilmeden önce gerekli koruyucu malzemeler ile sarılır ve güvenli hale getirilir. Araç içerisine uygun gereçlerle sabitlenir ve yolculuk esnasında devrilmesinin önüne geçilir. Yolculuk esnasında tüm trafik tanzim kurallarına uyulur ve güvenle nakliye edilir. Aynı zamanda nakliye aracının bakım ve muayeneleri düzenli olarak yapılır.

Sarıyer evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış olan Selimoğlu nakliyat misyon ve vizyon gereği müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı prensip edinmiştir. Müşterilerine her zaman en uygun nakliyat fiyatlarına en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firma vizyon gereği mutlu müşteri ağıyla global alanda yükselmeyi planlamaktadır. Firmanın global alanda yükselmesi için tüm gerekli belgeleri temin etmiştir. Aynı zamanda Türkiye sınırları içerisinde yasal bir şekilde hizmet vermesi için Faaliyet belgesi, vergi levhası, taşımacılık belgesi ve sicil tasdiknamesi gibi belgeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi almak ve randevu almak için 444 4 516 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ETİKETLER:
7/24 Saat Hizmet