İstanbul Evden Eve Nakliyat Selimoğlu Nakliyat

Şerif ali Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Şerif ali Evden Eve Nakliyat  Ümraniye Evden Eve Nakliyat  Nakliyat sektörünün lider firmaları arasında olan Ümraniye Evden Eve Nakliyat; evden eve, işyerinden işyerine tüm nakliyat işleriniz için hızlı, ekonomik çözümler üretiyor. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle son teknolojiyi birleştirerek siz değerli müşterilerine daha hızlı ve daha güvenli hizmet sunabilmenin gayreti çerisindedir.
Başta Ümraniye ilçesinin her noktasına evden eve, işyerinden işyerine nakliye hizmeti alabileceğiniz gibi İstanbul’un her bölgesine hatta şehirlerarası Türkiye’nin her noktasına nakliye hizmeti alabilirsiniz. Taşımacılıkta müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, nakliye esnasında meydana gelebilecek hasar ve zararlara karşı sizleri korumak için sigortalı taşımacılık yapar. Müşterilerin zarar görmemesi adına yapılan sigorta kapsamında meydana gelen hasar, eşya kaybı ve zararlar karşılanarak taşınan

Şerif ali Evden Eve Nakliyat
Taşınmaya karar verdikten sonra firmamızla iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz. Taşınma işleminde firmamızın en çok dikkat ettiği konu eşyaların paketlenmesi olup ekibimiz tarafından yapılacak ön keşif maliyetlerinizi düşürecektir.
Firmamız sizin daha fazla para ödememeniz için, evinizin ve eşyalarınızın durumuna göre kamyonet, kamyon yada tır tahsis etmektedir. Yine eşyalarınızı paketlemede yol gösteren ekiplerimiz, keşif esnasında en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden eşyaların sökülüp paketlenmesi ve tekrar yerine montajı da uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Firmamızdan aldığınız evden eve nakliyat hizmeti eşyalarınızın güvenle taşınacağı gibi iş yükünüz de hafifleyecektir. Bütün işlemlerin firmamız tarafından yapılması ile de eşyalarınıza bilinçsiz müdahalenin önüne geçilecek ve eşyalarınızın zarar görmesi de engellenecektir.
Eşyalarınızın paketlenmesinin tamamlanmasının ardından taşıma işlemlerine başlayan ekiplerimiz bu işlemi dış cephe asansörleri ile yapmaktadır. Eşyaların pratik ve daha hızlı taşınmasını sağlayan asansörlerle taşınma işlemi yapılırken çevreye rahatsızlık verilmez. Böylece komşularınız da siz taşınırken rahatsızlık ve gürültü duymazlar.
Kurulduğu günden itibaren günümüze kadar nakliyat sektöründe hizmet veren Ümraniye Evden Eve Nakliyat, taşınma esnasında bireysel ve kurumsal firmalara çözüm üretmektedir. Profesyonel ekibi ile hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek ekipmanını ve araç parkurunu sürekli yenilemektedir.
Sizde taşınmaya karar verdiğinizde eşyalarınızın güvenli ve hasarsız şekilde taşınmasını istiyorsanız firmamız ile irtibata geçerek, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir