SELİMOĞLU NAKLİYAT HOŞGELDNİZ
trende

Şişli Nakliyat

Şişli Nakliyat

Şişli Nakliyat İstanbul Şişlide nakliyat hizmeti almak isteyenlere için firma yeterli kapasiteyle kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Uzun yıllardır sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan Selimoğlu Nakliyat tamamen profesyonel kadro ile Şişli nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Bölgede gerekli olabilecek her durumda taşınmayı düşünenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Taşınma sürecinde yaşanacak olan farklı problemler nedeniyle eşyaların zarar görmemesi için en uygun ambalaj seçenekleri tercih edilmektedir. Yeterli sayıdaki ekibin adresinize yönlendirilmesi ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle taşınırken yaşanacak olan stresin ortadan kaldırılması ve aynı zamanda bu süreci daha kolay şekilde tamamlanması için firma bölgede tamamen uzman ekip ile çalışma yapmaktadır.

Evden Eve Taşıma 

Adresinizden alınacak olan eşyaların en kısa süre içerisinde yeni adresinize teslim edilebilmesi için evden eve taşıma hizmeti vermekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada göstermiş olduğu hassasiyet ile kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır. Şehirlerarası ya da şehir içi olarak gerçekleştirilecek olan taşıma çalışmaları konusunda yeterli kapasiteyle hizmet sağlanmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Selimoğlu Nakliyat özellikle sektörde kaliteli hizmetin adresi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Taşıma sırasında özellikle daha az yer kaplaması ve aynı zamanda daha rahat şekilde taşınması için mobilyalarda demonte taşıma işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında teslimat sırasında ustalar tarafından yapılacak montaj çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Şişli Nakliyat Fiyatları 

Farklı adreslere göre yapılacak olan incelemeler dahilinde belirlenecek olan fiyatlar değişmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirler. Ekspertiz tarafından yapılacak olan kontroller sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır.

En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler Şişli nakliyat fiyatları için firmaya ulaşım sağlayabilirler. Tercih edeceğiniz nakliyat seçeneğine göre yapılacak olan hesaplamalar dahilinde belirlenen fiyatlar üzerinden hizmet almanı sağlamaktadır. Eşyalarınızın gerekli ambalajlama çalışmalarının tamamlanmasıyla araca yüklenmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında belirtmiş olduğunuz adrese güvenli şekilde teslimatı yapılmaktadır.

7/24 Saat Hizmet